motoger

Silnik diesla Turbo kompletny Opel Omega B

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Silnik diesla Turbo kompletny Opel Omega B
Silnik diesla Turbo kompletny Opel Omega B
Silnik diesla Turbo kompletny Opel Omega B
Silnik diesla Turbo kompletny Opel Omega B
Silnik diesla Turbo kompletny Opel Omega B
Silnik diesla Turbo kompletny Opel Omega B
Silnik diesla Turbo kompletny Opel Omega B
Silnik diesla Turbo kompletny Opel Omega B

Sprzedawcy części do Opel Omega:

giełda części poznań
auto części
giełda części używanych samochodowych poznań
auto czesci zamienne
auto części zamienne
auto kasacja części używane
części używane opel
auto szrot samochodowy
części moto2
auto części słomczyn
giełda części śląsk
części używane poznań
giełda części moto2.pl
czesci samochodowe uzywane
giełda części
zamienne czesci samochodowe
gielda czesci
moto2.pl
auto części poznań
giełda części słomczyn
części używane amerykańskie
auto części gliwice
giełda części samochodowych
moto2
części uzywane samochodowe
auto szrot
części szrot samochodowy
auto części warszawa

Cena Silnik diesla Turbo kompletny Opel Omega Cena

Części używane samochodowe na portalu z ofertami do Opel Omega możesz tutaj kupić sporo sprawdzonych części używanych o nazwie Silnik diesla Turbo kompletny. Prezentujemy części samochodowe w segmencie Silnik. Powyżej widoczna część używana samochodowa wstawiona przez wystawiającego w słoneczny dzień 2025-01-20 i jest to oferta aktualna aż do dnia dzisiejszego czyli 2025-02-03 - numer oferty 31303831. Część używana Silnik diesla Turbo kompletny do Opel Omega B i widnieje tutaj jako do sprzedania. Wystawiający oznajmił nam, że ma na tę chwilę dostępne 3 sztuk tych części samochodowych. Cena Silnik diesla Turbo kompletny Opel Omega B 1.5 1998 SUV. Tanio Silnik diesla Turbo kompletny Opel Omega B 1.5 1998 SUV. Trochę pali te auto, bo pojemność tego samochodu to 1.5 i jak mawiał mój najlepszy mechanik wyprodukowano, go o 5 la za późno, bo dopiero w roku 1996. Buda tego pojazdu to SUV i ten pojazd wyprodukowany został przez markę Opel. Ten model Omega na rynku europejskim dostępny jest na pewno w wersjach A, B, C, Standard, bfl.


Opinie mechaników i blacharzy

Kupiłem na stacji demontażu pojazdów silnik diesla turbo kompletny . Mogę zabrać się za naprawę podobno bezawaryjnego Opel Omega wersja B. Nie zapomnę jak podwiozłem moją kumpelę i powiedziała, że to świetny ten Opel Omega. To jest fajny samochód nawet nie sprawdzam jakie ma spalanie. Specjaliści mówią że Opel Omega to samochód bardzo bezpieczny z wystarczającym bagażnikiem i dużym zbiornikiem paliwa. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Opel Omega bo mnie to nie interesuje. Właśnie słyszałem ile spala na mieście ten Opel Omega. Ważne że mi się nie psuje. Wczoraj auto uległo awarii i potrzebowałem silnik diesla turbo kompletny do Omega. Wszystkie części do mojego samochodu kupuje z demontażu na szrocie w Śrem. Największy szrot samochodowy w mojej miejscowości i w dodatku mają używane silniki z anglii z gwarancją. Myślałem, że mają części tylko do samochodów francuskich ale kupiłem u nich silnik diesla turbo kompletny. Kupiłem silnik diesla turbo kompletny i od razu sam zamontowałem do samochodu. Jak dojechać na giełdę części Poznań – Przeźmierowo to mnie nie interesuje kupuję na stronie. Jak nie dostanę silnik diesla turbo kompletny na motoger.pl to już nigdzie nie kupię. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w MOTOGER.pl:
Czasami w życiu jest tak fajnie że gdy chcesz bardzo w szybko rozbić swoje Auto ktoś inny ci w tym pomoże i w ten sposób zepsułem swoje Auto Opel Omega. Nie pozostało nic innego jak znaleźć silnik diesla turbo kompletny. Może śpiewająco lub tańcząco ale będę szukał tego w Internecie Opel Omega. Bardzo chętnie porozmawiam z nauczycielem aby naprawić silnik diesla turbo kompletny w Opel Omega. To chyba nie jest duża usterka bo znajomi jej nigdy nie mieli Jutro wypije dobrą kawę będę skoncentrowanej i dojadę do celu nie uszkadzając silnik diesla turbo kompletny do Opel Omega. Stwierdziłem że poszukam w Internecie na motoger i tanio kupię silnik diesla turbo kompletny. Zrobiłem lepsze zakupy niż żona. W okolicznym szrocie koło Śrem. Już z Górki gdy jechałem widziałem że mają mega dużo silnik diesla turbo kompletny. Zobaczyłem na tym placu calutkie Opel Omega na części.  


KONTAKT

tanio Silnik diesla Turbo kompletny Opel Omega B

Zadzwoń

Koszt PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm
z Polski.

Silnik diesla Turbo kompletny Opel Omega B
Silnik diesla Turbo kompletny Opel Omega B Silnik diesla Turbo kompletny Opel Omega B
Copyright © 2025. MOTOGER.pl